|  | 

خرید وی پی ان کریو

VPN را برای مقابله با هکرها و سارقان داده ها بکار ببرید

img-responsive

خرید VPN و خرید کریو برای ممانعت از سرقت داده ها

theif-id

هر ساله درصد زیادی از خرید ها به صورت آنلاین انجام می شود. اطلاعات کارت های اعتباری ما روی سایت های متعدد ذخیره شده اند و ما اطلاعات حساس مانند شماره های کارت های اعتباری و آدرس صورت حساب ها برای خرید در ده ها وب سایت وارد می کنیم. در حالیکه بسیازی از این سایت ها دارای فایروال ها و رمزگذاری برای حفاظت از اطلاعات ذخیره شده هستند، در مورد اطلاعات در حال انتقال چطور؟

سارقان چطور هویت آنلاین شما را می دزدند

برخی وقت ها سایت های اصلی هک می شوند و هزاران شماره کارت اعتباری به سرقت می رود، اما این نقض ها به سرعت گزارش و کاربران را وادار به اقدام فوری می کند. بسیاری از خطرات سرقت های دیجیتالی مربوط به زمانی است که شما از آن آگاهی نمی یابید و حتی هکرها موفق به ربودن هویت شما نیز می شوند.

داده های منتقل شده بین کامپیوتر شما و روترهای بی سیم نا امن می توانند به آسانی توسط هر کسی با تجهیزات مناسب به سرقت روند. این می تواند شامل اطلاعات خصوصی، آدرس، رمزهای عبور ، شماره های کارت های اعتباری و غیره باشد.

تنها یک آدرس ایمیل و رمز عبور کافی است که بتوان حساب کاربری ایمیل شما هک بشود و از طریق آن دسترسی به حساب های مالی بانکی و کارت های اعتباری شما امکان پذیر است.

خرید VPN یک راه ساده برای جلوگیری از سرقت هویت شما است

برای خرید VPN و خرید کریو می توانید به سایت parsvpn.online مراجعه کرده و از مطالب ارائه شده آن استفاده کنید. قبل از اینکه زمان زیادی صرف نظارت بر کارت های اعتباری و قفل کردن آنها بکنید، باید آسانترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را که علت سرقت هویت را پیدا می کند در نظر بگیرید.

با خرید VPN داده های اتصال به سرورخصوصی را رمزگذاری می کنید. همه داده های منتقل شده بین سرور و کامپیوتر کاربر به شدت رمزگذاری شده است به این معنی که هیچ کسی قادر به رمزگشایی آنها نخواهد بود. این سرور VPN به عنوان یک بافر بیت کامپیوتر شما و اینترنت عمل می کند و تضمین می کند که همه داده هایی که شما انتقال داده اید یا دریافت کرده اید امن و رمزگذاری شده است. می توانید با خرید VPN موبایل نسبت به امنیت آن نیز اقدام کنید.

یک VPN حتی روی شبکه های نا امن نیز بکار می رود، به این معنی که با وجود عدم رمزگذاری و حفاظت از شبکه، همه داده هایی که شما روی شبکه ارسال می کنید رمزگذاری شده است. این رمزگذاری داده های منتقل شده بین کامپیوترها و اینترنت به شما اجازه می دهد تا اطلاعات حساس را از چشمان افراد جاسوس امن نگه دارید.

چطور از VPN استفاده کنید؟

VPN ها در گذشته نیاز به برخی دانش فنی برای راه اندازی و استفاده داشتند. امروزه، همه ارائه دهندگان VPN نرم افزار VPN برای مشتری فراهم می کنند که با یک کلیک متصل می شود. در واقع شما فقط نرم افزار را نصب می کنید، نام ورود خود را تایپ می کنید و روی اتصال کلیک می کنید. بسیاری از ارائه دهندگان VPN حتی به شما اجازه استفاده از اتصال خودکار VPN روی سیستم عامل را می دهند، بنابراین اتصال شما همیشه حفاظت شده است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

vpn-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d9%87%da%a9%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%82%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%87

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website