|  | 

خرید وی پی ان کریو

مقایسه فن آوری های VPN و MPLS

img-responsive

یک شبکه خصوصی مجازی فن آوری ای است که برای اتصال کامپیوترها به شبکه هایی که به طور فیزیکی در فاصله دوری واقع هستند استفاده می شود. آنها فن آوری پیچیده و برنامه ریزی شده ای برای مسیریابی مجدد بسته های داده های ارسال شده توسط کامپیوترها به شبکه متناوب و با دریافت بسته های داده ها از طرف کامپیوتر استفاده می کنند. به بیان ساده تر، شما می توانید بگویید این فن آوری به عنوان یک واسط بین کامپیوترها و شبکه عمل می کند.

VPN چیست؟ علت خرید VPN چیست؟

شبکه های خصوصی مجازی این روزها به شدت محبوب هستند، ابتدا به خاطر سطح امنیتی که آنها ارائه می دهند. این باعث می شود امنیت همه داده های ارسال شده و دریافت شده تا درجه خاصی افزایش یابد. ارائه دهندگان VPN های مختلف سطوح مختلفی از رمزگذاری برای امنیت، سرعت و قابلیت اعتماد را دارند، با این حال، همه آنها اساسا به یک روش کار می کنند. سرویس های مختلفی برای خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online به شما معرفی شده اند.

تعداد بیشماری از VPN ها در دسترس کاربران متوسط و همچنین کسب و کارها هستند. VPN ها در حال تطبیق پذیر شدن هستند و مزایای بسیار زیادی را فراهم می کنند که گروه بزرگی از کاربران اینترنت را جذب می کند. برخی از مشهورترین مشتریان به برخی ارائه دهندگان VPN از جمله HideMyAss, BolehVPN و PIA گرویده اند. این ها در درجه اول برای استفاده های خانگی طراحی شده بودند، اگرچه آنها برخی ویژگی های زیر ساختی و پیکربندی را فراهم می کنند.

what-vpn

MPLS چیست؟

(Multi Protocol Label Switching (MPLS اغلب با VPN ها اشتباه گرفته می شود و همینطور به اشتباه به جای هم استفاده می شوند. با این حال، آنها دو بخش متفاوت از فن آوری هستند و این مهم است که تفاوت آنها را یا بگیرید. MPLS فن آوری ای است که ایجاد شده است تا تحویل سریع بسته های داده ها را بر روی پروتکل های قدیمی تر بهبود ببخشد، در حالیکه خرید VPN همانطور که بحث شده برای فراهم کردن امنیت و دسترسی قابل اعتماد به مکان های دورتر استفاده می شود.

یک MPLS VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که روی برترین شبکه MPLS ایجاد شده است. این شبکه MPLS معمولا از یک ارائه دهنده سرویس است. نتیجه نهایی دسترسی سریع و امن بین چندین موقعیت مکانی از راه دور است. اینها در درجه اول برای سازمان ها بزرگ مقیاس برای یکپارچگی همه دفاتر استفاده میشد.

MPLS توسط نشان گذاری بسته های داده با انواعی از علامت کار می کند که به آن کمک می کند LPS ها را شناسایی کند. هنگامیکه داده ها دریافت شد، روتر علامت را بررسی می کند تا LPS را کشف کند. بعد از آن برای LSP جستجو می کند که کدام سریعترین مسیریابی را برای داده فراهم می کند.

what-is-mpls

مقایسه

هر دو این گزینه ها مزایا و معایب خود را دارند. اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایای که IP VPN روی MPLS عادی دارد بیندازیم:

قیمت پایین. راه اندازی یا حفاظت از یک IP VPN ارزانتر از سیستم های MPLS عادی است. به همین دلیل است که چرا شرکت های می خواهند هزینه های آن را کاهش دهند.

پیکربندی آسان. مهندسان نرم افزار دسترسی/ کنترل بیشتری روی شبکه های خصوصی مجازی دارند آنها قادر به تغییر تنظیمات آن بدون قطع کردن جریان اطلاعات هستند. آنها همچنین قادرند تا هر مشکلی را خودشات رفع کنند.

پشتیان گیری. اگر اشتباهی رخ دهد و اتصال شما دچار مشکل شود، شما از طریق یک مدار متناوب اینترنت قادر به تهیه نسخه پشتیبان خواهید بود. علاوه بر این، این کار زیادی نمی برد و مهندسان شما می توانند مشکل را حل کنند و یا منتظر کمک از طرف ارائه دهنده سرویس باشند.

امکانات اضافی. مهندسان همچنین این امکان را دارند که یک دسترسی VPN از راه دور داشته باشند که برای کارکنان یا کارمندانی که از راه دور کار می کند بسیار مفید است. این ویژگی بسیار مفید است زیرا تضمین می کند همه کارکنان همیشه متصل هستند. با خرید VPN و خرید کریو نیز می توانید مسائل موجود برای کارکنان را رفع کنید برای اینکار می توانید به parsvpn.online سر بزنید.

ارتقا. این بسیار آسان است که سیستم خود را بهبود ببخشید یا ارتقاء دهید زیرا VPN شما وابسته به روترها یا فایروال های شما است. به محض اینکه یک سیستم جدیدتر بیرون می آید، شرکت شما می تواند به آسانی سیتم ها را ارتقاء دهد یا ادغام کند.

در اینجا معایب خاص از خریدVPN ها به جای MPLS وجود دارد:

عدم اولویت خدمات. از آنجاییکه IP VPN از اتصال اینترنت به طور منظم استفاده می کند، شما نمی توانید سرویس های خود را اولویت بندی کنید.

برای مسافت های طولانی تر، MPLS گزینه بسیار بهتری نسبت به خرید VPN است. به این دلیل که احتمال خطر بیشتری برای از دست دادن داده ها وجود دارد. علاوه بر این، مسافت های بیشتر پوشش دهی بیشتری لازم دارند.

شبکه های MPLS بسیار قابل اعتماد ترند و به طور قابل توجهی سریع تر هستند. این برای شرکت هایی که داده های بسیاری را به اشتراک می گذارند و چت های صورتی و تصویری دارند ایده آل است.

با IP VPN، همیشه احتمال سرعت های پایین تر وجود دارد. این کاملا بستگی به میزان ترافیک اینترنت در زمان های خاص دارد. از آنجاییکه سرعت ها ممکن است  متفاوت باشند این برای سازمان های بزرگ مقیاس ایده آل نیست که در همه زمان ها سریع ترین سرعت ممکن را داشته باشند.

IP VPN ها در برابر حملات (Denial of Service (DoS آسیب پذیر هستند. این ها حملاتی هستند که سعی در جریان یابی به سیستم شما از طریق ارسال حداکثر درخواست ها ممکن دارند. هر چند IP VPN به احتمال بیشتری قادر به حفاظت از سیستم شما خواهد بود، DoS همچنان به روتر ها یا فایروال شما می رسد که ممکن است باعث ایجاد نوسانات قابل توجهی در سرعت ها بشوند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d9%81%d9%86-%d8%a2%d9%88%d8%b1%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-vpn-%d9%88-mpls

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website